O Klubie


Klub „Na Piętrze” powstał jesienią 1990r.

Głównym  zadaniem  Klubu jest zrzeszanie , integrowanie dzieci i młodzieży, rozwijanie zainteresowań i zaspokajanie ich potrzeb kulturalnych.
Działalność  prowadzona jest w oparciu o koła zainteresowań i sekcje zrzeszające ponad 200 osób pasjonujących się tańcem, śpiewem, teatrem, działaniami plastycznymi, modelarstwem itp.
Uczestnicy każdej sekcji prowadzonej przez profesjonalistów mogą liczyć na dobrą zabawę i pomoc w rozwijaniu swojego talentu, pogłębianiu wiedzy i umiejętności w wybranej przez siebie dziedzinie.
Dowodem tego są zdobywane nagrody i wyróżnienia w wielu konkursach, przeglądach, festiwalach na szczeblu regionalnym , ogólnopolskim  i międzynarodowym.
Klub „Na Piętrze” w swojej ofercie ma także propozycje skierowane do dorosłych mieszkańców osiedli.
Poza stałymi zajęciami w kołach zainteresowań organizowane są również różnorodne imprezy jak: koncerty noworoczne, spotkania klubowe, bale dla dzieci, wystawy, turnieje, spektakle teatralne, imprezy plenerowe itp.
Szczególnej uwadze klub poświęca dzieciom i młodzieży w czasie ferii zimowych i letnich wakacji. Co roku na zakończenie  wakacji organizowane są zagraniczne warsztaty artystyczne. Zespoły z klubu uczestniczą w życiu kulturalnym miasta i regionu.  Chętnie  korzystają  z zaproszeń miejskich instytucji , swoimi występami urozmaicając organizowane przez nich różnorodne imprezy.

Biura Spółdzielni czynne są:
pon., wt., czw.: 7.00 - 15.00
środa: 7.00 - 16.00
piątek: 7.00 - 14.00
Zarząd przyjmuje interesantów w środy
w godz: 14.00 - 16.00

 

Awarie po godziniach pracy
tel. kom. 665 77 23 23

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Przylesie" w Lesznie

 

ul.Tadeusza Rejtana 43, 64-100 Leszno
tel./fax. 65 526-77-23, 526-77-25
email: sekretariat@sm-przylesie.pl