W dniu 14 stycznia 2024 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się Koncert Noworoczny, organizowany tradycyjnie przez Spółdzielnię Mieszkaniową ,,Przylesie” w Lesznie. Wydarzenie to stało się doskonałą okazją do podziwiania talentów dzieci i młodzieży biorących udział w zajęciach klubu „Na Piętrze”, sekcji „Studio Piosenki”, prowadzonej z pasją przez Panią Ewę Halatyn, która wspólnie z uczestnikami koncertu zaserwowała publiczności niezapomniane muzyczne wrażenia.

Podczas koncertu nie zabrakło również gościnnych wystąpień – na scenie pojawiły się utalentowane baleriny z zespołu tanecznego „Puenta”, prowadzonego przez Karolinę Nyczke. Ich taneczne popisy z pewnością dodatkowo urozmaiciły atmosferę wydarzenia.

Koncert Noworoczny w Miejskiej Bibliotece Publicznej stał się miejscem spotkania dla społeczności lokalnej, tworząc jednocześnie piękną i inspirującą tradycję na rozpoczęcie nowego roku.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, wykonawcom oraz publiczności za wspólne uczestnictwo w tym wyjątkowym muzycznym święcie.

Za przygotowanie wydarzenia pragniemy w szczególności podziękować Pani Ewie Halatyn, Pani Elżbiecie Szymańskiej, Panu Grzegorzowi Jankowskiemu oraz pracownikom Biblioteki.