Zapraszamy na dedykowaną stronę http://asgleszno.pl

   Action Air IPSC (AIPSC) to airsoftowy sport strzelecki oparty na strzelectwie praktycznym w ramach Międzynarodowej Konfederacji Praktycznego Strzelectwa. W sporcie tym, używany jest pistolet pneumatyczny, zasilany gazem, na plastikowe kulki o kalibrze 6 mm. Sport ten cieszy się ogromną popularnością w krajach i obszarach takich jak Tajwan , Hongkong , Makau , Korea Południowa i Japonia, gdzie cywilne posiadanie prawdziwej broni palnej jest nielegalne lub niezwykle trudne do zdobycia, ale jest również używany przez niektórych posiadaczy prawdziwej broni palnej jako niedrogie i łatwo dostępne narzędzie szkoleniowe. Doświadczenie zdobyte podczas treningów AIPSC, pomaga także w osiąganiu lepszych wyników z bronią palną.

Podczas treningów, uczestnicy zapoznają się przede wszystkim z zasadami bezpiecznego obchodzenia się z bronią, oraz bezpiecznego uprawiania sportu, jakim jest strzelectwo.

Nasi instruktorzy to bardzo doświadczone osoby będące miłośnikami broni oraz sportu strzeleckiego. To przede wszystkim zawodnicy sportu strzeleckiego. Którzy pragną dzielić się swoją pasją i wiedzą z innymi. Instruktorzy posiadają gruntowną wiedzę z zakresu dydaktyki i metodyki nauczania sportu strzeleckiego oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń strzeleckich.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z ich wiedzy, doświadczenia i umiejętności w godzinach funkcjonowania sekcji.